Zongora-oboa hangverseny a Kétágú templomban

Zongora-oboa hangverseny a Kétágú templombanKoncertek az orgonáért jótékonysági hangversenysorozat keretében zenés áhítatra kerül sor, 2013. szeptember 22-én, vasárnap 18 órakor a Kétágú templomban  (21. Decembrie/Magyar utca 41. szám).

 

Fellépnek:

Fülöp István (Németország), zongora

Adorjáni Csenge, oboa


Műsoron: 

Johannes Brahms, Bartók Béla, Camille Saint-Saëns művek.

A belépés ingyenes. Adományaikkal a barokk orgona felújítását támogatják.

Az orgona restaurálását a sípok szimbolikus örökbe fogadásával is lehet támogatni – azok az adakozók között, akik több mint 30 euró (130 lej) értékkel járulnak hozzá a felújításhoz, értékes nyereményeket sorsolnak ki, nevezetesen egy Kolozsvár-Budapest oda-vissza utat az Optimustrans jóvoltából és egy kétszemélyes vacsorát a Mikó étteremben.