XIII. Országos Bibliaismereti Vetélkedő

November 9-én került sor a XIII. Országos Bibliaismereti Vetélkedő egyházkerületi szakaszára, melyen 9 csapat összesen 18 fiatalja mérte össze bibliaismereti tudását. Gratulálunk a résztvevőknek, az első három helyezést elért fiataloknak, valamint az őket felkészítő lelkészeknek, kísérőknek!

I. díj Téglás Zsuzsa Katalin és Bezsnyei Tamás Etele (Sepsiszentgyörgy Vártemplom, Sepsi Egyházmegye). II. díj Postoaca Sonia Gyopár és Szász Csaba Nándor (Szemerja, Sepsi Egyházmegye). III. díj Martonos Magor Tamás és Márton László Roland (Magyardécse, Dési Egyházmegye). Az egyházkerületi szakaszon első három helyezést elért csapat megelőlegezett felvételit nyert a kolozsvári BBTE Református Tanárképző Karra. Az egyetemen belül a vallástanári szak mellett bármilyen más szakot felvehetnek, ennek összegét magánösztöndíjként támogatja a BBTE Református Tanárképző Kara, valamit igény szerint bentlakást is biztosítanak.