VII. Égjen a láng Marosvásárhelyen

VII. Égjen a láng Marosvásárhelyen

2016. január 23-24-én kerül sor a VII. Égjen a láng újévi keresztyén zenefesztiválra. A rendezvénynek ismét a  marosvásárhelyi Kultúrpalota nagyterme ad otthont. A két nap alatt nyolc zenekar fogja dicsérni az Urat: Reménység, Magvető, piciSófár, Worship Team, Sola Gratia, Szela, IMM-PRO és a Graal. A zenekarok a későbbiekben részletes bemutatásra kerülnek. A 2016-os Égjen a Láng mindazoknak és mindazokhoz szól, akik igazán gondolják, igazán érzik, hogy ebben a viharvert világban lehet mást, és lehet másképpen tenni. A kicsiket felemelni, a gyengéket megerősíteni, az elesetteknek segítő kezet nyújtani. E gondolatok alapján lesz hallható két áhítat.

Ezenkívül megújult, fiatalos külsővel várjuk a közönséget. Mivel napjainkban egyre nagyobb szerephez jut a vizualitás ezért újítani szeretnénk ezen a téren is. Továbbá igyekeztünk olyan zenekarokat meghívni, aki rég nem állt az Égjen a láng színpadán vagy eddig egyáltalán nem. Ezáltal ismét színesedik a zenekari paletta. Például eddig még nem állt kórus az Égjen a láng színpadán, jövőre viszont a Sola Gratia, Marosvásárhelyi Református Kollégium Kórusa is fog szolgálni.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!