Utógondozói Tábort szervez a Bonus Pastor Alapítvány

A Bonus Pastor Alapítvány idén is megszervezi az Utógondozói Táborát. Augusztus 20-27. között a Bucsinon, a CE keresztyén szervezet táborhelyén kerül sor a közösségi alkalomra, amelyre legalább 6 hónapja vagy az éppen befejezett terápiájuk óta józanon, szermentesen élő szenvedélybetegeket és családjaikat várják. Ugyancsak részt vehetnek hozzátartozók, akik maguk vagy párjuk, családtagjuk számára keresnek segítséget.

Gyerekek számára külön foglalkozást biztosítanak.

A tábor témája: Öröm-e a józanságom?

Részvételi díj: 220 lej sátorral, 300 lej házban, (gyereknek 12 év alatt félár, amennyiben nem foglal külön helyet).

Jelentkezni, érdeklődni Szakács Elődnél a 0752-243649-es telefonszámon, vagy az elod.szakacs@bonuspastor.ro e-mail címen lehet.

Bejelentkezési határidő: 2016. augusztus 15.

Utógondozói Tábort szervez a Bonus Pastor Alapítvány