Református énekek XII.

Református énekek XII.Református énekek XII. hangversenyt (Istentiszteletet) 2013. július 6-án, szombat este 7,30-kor tartják a MÜPA Bartók Béla Nemzeti Hangversenytermében. A 370 fős Kárpát-medencei Egyesített Református Kórust 18 meghívott énekkar alkotja. A négy zenei blokk elején egy-egy BIBLIAI IGE hangzik el, melyet az idén Dr. GULYÁS Gergely református parlamenti képviselő olvas fel.

Karnagyok: Arany János, Berkesi Boglárka, Berkesi Sándor, Süll Kinga (Felvidék).
ORGONA: Szilágyi Gyula

gyülekezet NÉGY ALKALOMMAL EGYÜTT ÉNEKEL A KÓRUSSAL. (Az énekrend és a négy Ige elérhető a Fidelio programújságban itt: http://issuu.com/egysegunnep/docs/fidelio_2013?mode=window&pageNumber=1)
A HIMNUSZ közös eléneklése után Főtiszteletű KATÓ Béla püspök úr, az Erdélyi Református Egyházkerület idén beiktatott új püspöke ÁLDÁSSAL BOCSÁTJA EL A GYÜLEKEZETET.