Reformáció emlékbizottság – Kárpát-medencei fotópályázat

Magyarország Kormánya a 2013. október 29-én megjelent, 1780/2013. (X. 29.) számú határozatában döntött a Reformáció Emlékbizottság létrehozásáról.

Reformáció emlékbizottság - Kárpát-medencei fotópályázat

Az Emlékbizottság munkájában kiemelt szerepet kap a 2017-es jubileummal kapcsolatosan az egységes nemzetben gondolkozás. Ez mind tudományos, mind művészeti, mind pedig hitéleti programokban egyaránt megjelenik, ezért a reformáció 500 éves jubileumára készülve a Reformáció Emlékbizottság nevében az emberi erőforrások minisztere (a továbbiakban Támogató) megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő (a továbbiakban: Támogatáskezelő) nyílt fotópályázatot hirdet.

 

Részletek: http://www.kormany.hu/download/f/2d/40000/reform%C3%A1ci%C3%B3500_foto.pdf