Ötödik születésnapját ünnepelte az idősek szabadidős klubja

Ötödik születésnapját ünnepelte kedden, húsvét harmadnapján a marosvásárhelyi Gecse utcai Kistemplom keretében működő szabadidős tevékenységek klubja. A hatvannál több időst összefogó szolgálat munkatársai az igehirdetést követően ismertették az elmúlt öt év eseményeit.

Ötödik születésnapját ünnepelte az idősek szabadidős klubja

A gyülekezet lelkésze, Lakatos Péter igehirdetésében kitért arra, hogy minden életszakaszban meg kell találni azokat a foglalkozásokat, feladatokat, amelyet ízessé teszik az ember életét, amelyek kiteljesítik az Istentől kapott ajándékokat. Borsos Melinda, a tevékenységeket szervező, támogató proMissio Egyesület elnöke beszámolójában elmondta, hogy a klub indulásakor egy Abraham Lincoln idézetet választottak: A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben, s most úgy érzi, hogy a gyógytornával, a szabadidős tevékenységekkel hozzájárultak ahhoz, hogy életet adjanak az éveknek.


A cikk folytatása a Székelyhon portálon olvasható.