Nyílt nap a Selye János Egyetemen

Szeretettel meghívunk minden érdeklődőt a komáromi Selye János Egyetem nyílt napjára, az egyetem Konferencia-központjába, melyre 2019. február 14-én, 9,00-tól kerül sor. 

A rendezvény keretében látogatóink részletes és pontos tájékoztatást kapnak az Egyetemen és a  Református Teológiai Karon folyó tanulmányi programokról, szakokról, valamint külön információkat kapnak a felvételi eljárással kapcsolatos tudnivalókról. A komáromi egyetemi tanulmányok iránt érdeklődőknek a Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály  munkatársai, illetve az egyes tanszékek vezetői, oktatói mutatják be a kar működését és oktatási kínálatát, valamint válaszolnak minden kérdésre. 

Minden érdeklődőt szeretettel vár a Selye János Egyetem és a Selye János Egyetem Református Teológiai Kara. 

Mgr. Lévai Attila, PhD.

a SJE RTK dékánja