Nevelőszülőket keres a vízaknai gyülekezet

Nevelőszülői állásra, az Árvácska Gyermekotthonba keres magyar, református szülőket vagy családot a Vízaknai Református Egyházközség. A gyülekezet ígéretet tett, hogy lelkileg, szellemileg és anyagiakban is támogatni fogja a nevelő családot.

Szeben megye egyetlen magyar gyermekotthona egy felújított magánház hét szobával, amerikai stílusú nappalival, terasszal, udvarral, három fürdőszobával. Az épület gázzal fűthető, vezetékes vízhálózattal ellátott, a konyhában minden szükséges felszerelés megvan, a szobák megfelelő, egységes bútorozása pedig folyamatban van.

A gyülekezet elvárása, hogy a jelentkező család vállalja a Vízaknára költözést, valamint legalább négy árva gyerek nevelését. A fizetés államilag biztosított, törvényes előírások szerint. A jelentkezéshez lelkészi ajánlás és motivációs levél szükséges.

Jelentkezési határidő: 2021. július 31.

Az iratok leadhatók személyesen a Vízaknai gyülekezet lelkészi hivatalában,

postai úton: Biserica Reformata Ocna Sibiului,

555600 Ocna Sibiului, str. Tineretului nr. 4, jud. Sibiu

vagy e-mailben: beriy89@yahoo.com

További információkat Béres Levente lelkipásztortól kérhetnek a 0740 217 457 -es telefonszámon.

 

 

Borítókép: archív felvétel, Erdélyi Református Egyházkerület