Német Protestáns Egyházi Napok Berlinben és Wittenbergben

A reformáció 500. évfordulójának kiemelt eseményeként 36. alkalommal szervezik meg a Német Protestáns Egyházi Napokat Berlinben és Wittenbergben május 24-28. között, amelyre közel 140 ezer résztvevőt várnak. A szervezők egyedülálló fesztivált ígérnek, amelynek témája – Te látsz engem (Mózes 1, 16:13) – arra sarkallja a hívőket, hogy nyitott szemmel nézzenek mindennapjaikra, embertársaikra.

Az érdeklődők közel 2.500 program közül válogathatnak: istentiszteleteken, utcai fesztiválon, koncerteken, szociálpolitikai vitákon vehetnek részt, de színes, interaktív előadásokat, bibliaórákat, helyi kulináris különlegességeket is tartogat számukra ez a néhány nap.

Német Protestáns Egyházi Napok Berlinben és Wittenbergben

Csoportos részvétel esetén a www.kirchentag.de/participate lehet regisztrálni, további információkért pedig a www.kirchentag.de/english oldalt kereshetik fel.