Motoros körúttal emlékeznek a 95 tételre

Sepsiszentgyörgyről indulva motoros körúttal fog tisztelegni október 1-jén egy lelkipásztorokból és világiakból álló csapat a reformáció 500. évfordulója és a 95 tétel előtt. Incze Zsolt, a Sepsi Református Egyházmegye esperese és Makkai Péter árkosi lelkipásztor szervezésében délelőtt indul a csapat a Sepsi Aréna parkolójából, majd Tusnád, Csíkkozmás, Nyergestető, Kézdivásárhely útvonalon haladva Alsócsernátonba érkezik a társaság, ahol Bustya János lelkipásztor, tanár Ha Luthernek lett volna facebookja című előadását hallgathatják meg. A közös ebéd után a Haszmann Pál múzeumot látogatják meg, majd visszatérnek Sepsiszentgyörgyre.

Az érdeklődők szeptember 25-ig jelentkezhetnek a körútra a motoros.reformacio500@gmail.com címen.

Motoros körúttal emlékeznek a 95 tételre