Meghívó – Egyháztörténeti konferencia

Szeretettel meghívjuk a Kolozsvári Protestáns Teológiai Intézetben megrendezésre kerülő Protestáns Erdély című egyháztörténeti konferenciára, amelyre 2016. április 15-én kerül sor a Teológia épületében.

A konferencia célja: egyháztörténeti seregszemle – számba venni az erdélyi protestantizmussal foglalkozó egyháztörténészeket és lehetőséget biztosítani mindenki számára a kutatási területe bemutatására.

A konferenciára 2016. április 1-ig lehet jelentkezni a vkolumban@proteo.hu email címen vagy a 0744-581289 telefonszámon.

 

Az előadás címét és 10 soros kivonatát április 1-ig a megadott címre kérjük elküldeni. A konferencia részletes programját a jelentkezések függvényében állítjuk össze.

Technikai részletek: részvételi díjat nem kérünk, az előadók számára biztosítjuk az ebédet.  

 

Kolozsvár, 2016. január. 28.

Kolumbán Vilmos József