Megalakult a Dési Református Egyházmegye IKE Szövetsége

Tizenhat egyházközségből gyűltek össze fiatalok március 14-én, hogy megalakítsák a Dési Egyházmegye Ifjúsági Szövetségét. A Magyardécsén sor kerülő alkalomra összegyűlteket Tordai Árpád, a Dési Egyházmegye ifjúsági előadója köszöntötte.

Megalakult a Dési Református Egyházmegye IKE Szövetsége

Juhos János szentmátéi lelkipásztor igei köszöntőjében a hitről, a hit jutalmáról és fajtáiról beszélt. A hit a nemlátott dolgokban való meggyőződés, jutalma pedig annak a meglátása, amiben hiszünk. Fontos, hogy úgy higgyünk Istenben, mint akire rábízzuk az életünket, valamint azt is kiemelte, hogy Jézus tanítványai igeközpontúak.

Megalakult a Dési Református Egyházmegye IKE Szövetsége

Bányai Csaba, a Dési Egyházmegye esperese köszöntőjében az IKE megalakulásának fontosságáról beszélt. Sütő Alpár-Barna, az IKE küldöttje  röviden bemutatta az új struktúrát, majd a jelölésekre került sor.

Megalakult a Dési Református Egyházmegye IKE Szövetsége

A Dési Egyházmegye ifjúsági szövetségének alakuló közgyűlésén megválasztották az új elnökséget: Tasnádi Rebeka elnök, Szabó László alelnök, Orbán előd titkár és Suciu Andrea kincstárnok.   

Megalakult a Dési Református Egyházmegye IKE Szövetsége