Lelkésztovábbképző programfüzet 2018

Lelkésztovábbképző programfüzet 2018

A 2014-ben újjászervezett továbbképzési rendszer első ötéves ciklusa a végéhez közeledik. A kezdeti nehézségek ellenére mostanra kialakult egy többnyire kiszámítható rend. Mivel újszerű kezdeményezésről van szó – legalábbis korábban egészen más elképzelés szerint zajlottak a továbbképzések –, ezért az első évek során természetesen volt egy kis bizonytalanság, és sokan tanakodtak/tanakodtunk azon, hogy miként kell érteni a szabályzatot, mi vonatkozik ránk, és hogy melyek a kivételek. Az első ciklus végének közeledtével az OLTT már foglalkozik az eddigi tapasztalatok kiértékelésével, hogy a következő öt évben minden egyértelműbb legyen, és gördülékenyebben folyhassék a továbbképzés.

 

A Lelkésztovábbképző 2018-as programfüzete innen letölthető.