Könyvbemutató – White Book On Church Property Restitution in Romania

A kommunista rendszer által elkobzott egyházi ingatlanok visszaszolgáltatásának helyzetéről szervezett konferenciát Bukarestben a négy történelmi egyház hét püspöke 2015. októberében. Ennek apropóján a négy felekezet egy angol nyelvű kiadványt is tervezett, amely pontos adatokkal mutatja be a restitúció jelenlegi helyzetét.

Könyvbemutató - White Book On Church Property Restitution in Transylvania

White Book On Church Property Restitution in Romania c. könyv bemutatójára 2016. április 20-án, szerdán 12 órától kerül sor az Erdélyi Református Egyházkerület Püspöki Hivatalának nagytermében (I. C. Brătianu/ Király utca 51-53). A kötetet Ballai Zoltán, a könyv szerkesztője és Veress Emőd ügyvéd mutatják be, a bemutatón ugyanakkor jelen lesz a négy történelmi egyház képviselője is.