Jó pályán vagy! – Háromszéki IKE sportnap Kézdivásárhelyen

Október 19-én, szombaton, Háromszéki IKE sportnapot szerveznek Kézdivásárhelyen. A sportolás mellett lesz ismerkedés, játék, elcsendés, énekelés. A következő sportágakban várják a jelentkezőket: minifoci, kosárlabda, asztalitenisz, lábtenisz, sakk, korongdobálás és atlétika (8oo m futás).

Minden csoport vigyen magával lelkészi ajánlólevelet és orvosi igazolást, vagy felelősségvállalási nyilatkozatot, amelyben a csoport vezetője vállalja, hogy egészségesek, sportolásra alkalmasak ifjai. 

Részvételi díj: Október 14-ig a részvételi díj 15 lej személyenként, helyszínen 25 lej. Ez tartalmaz két étkezést és a programokon való részvételt.

Jelentkezni a 0754-646744-es telefonszámon, illetve a kocsiszo@yahoo.comemail címen lehet.

Jó pályán vagy! - Háromszéki IKE sportnap Kézdivásárhelyen