II. CSAKIS Családos Keresztyén Fesztivál Kézdivásárhelyen

Második alkalommal szervezik meg Kézdivásárhelyen, 2017. július 7-9. között a Családos Keresztyén Fesztivált. A sportcsarnokban és környékén megtartandó eseménnyel egy nyári pihenési és töltekezési lehetőséget szeretnének a szervezők biztosítani a családoknak. A fesztivál programja és légköre kimondottan keresztyén lesz, áhítatokkal, előadásokkal, lelkigondozói- és fórumbeszélgetésekkel kívánják erősíteni a házasságokat. Emellett sok játék, gyerekfoglalkozás, ifjúsági program, vetélkedő, sport és koncertek várnak a vendégekre.

II. CSAKIS Családos Keresztyén Fesztivál Kézdivásárhelyen

A fesztivál fő előadója Dr. Komlósi Piroska családterapeuta, nagycsaládos családgondozó. Esténként zenei élményt szolgáltat, dicsőítést vezet a Reménység együttes, Csiszér László és Szabó Balázs.

A részletes program hamarosan a http://www.csakis.net/ oldalon lesz elérhető, illetve az esemény Facebook oldalán.