Gyűjtés Boros Katinka számára

Gyűjtést hirdet az Erdélyi Református Egyházkerület Boros Katinka számára, aki súlyos, kétoldalú gerincferdülésben szenved.

A Kovács István előadótanácsos és Kató Béla püspök által aláírt körlevél szerint ezelőtt két évvel diagnosztizálták fiatalkori idiopátiás gerincferdüléssel, a  korrekciós műtétre azonban meg kellett várni azt a kort, amikorra a csont és izomrendszer eléri a szükséges fejlődést. A heti két alkalommal elvégzett gyógytorna után most, 15 éves korában szükségessé vált a műtét, amelyet Budapesten fog dr. Tunyogi-Csapó Miklós ortopéd szakorvos elvégezni, mihelyt a műtét és az utókezelés költségét a család ki tudja fizetni. A 30 000 eurós összeg kifizetése a csombordi lelkipásztor szülők, Boros László és Boros Erzsébet anyagi képességét meghaladja, ezért fordultak az Erdélyi Református Egyházkerület gyülekezeteihez, bízva a hívek adakozó szeretetében.

 

Az adományokat az alábbi bankszámlára lehet eljuttatni:

Beneficiar: Eparhia Reformata din Ardeal

Donatie pentru Boros Katinka

IBAN. RO66RNCB0106026604570001

SWIFT: RNCBROBUXXX