Gyereknap a Kolozsvári IKE-vel

Gyerekzsivajtól volt hangos a Törökvágási Református Egyházközség templomkertje. Apró lábak trappoltak végig a padsorok között, hogy a szószék előtt megpihenjenek.

A június negyedikei Kolozsvári IKE gyereknapi rendezvénye az 5-14 éves korosztályt invitálta egy játékos, interaktív délutánra. Dr. Bibza Gábor Törökvágási Református Egyházközség lelkipásztora, a kolozsvári egyházmegye esperese maga köré gyűjtve a gyerekeket, családias hangulatot teremtve mesélte, hogy nem csak imádsággal, hanem énekléssel és játékkal is lehet dicsőíteni. A zenés áhítatot követően a gyerekek ismerkedős, mozgásos játékokon, illetve kincskeresésen vettek részt. Mint mindig, a délután jó hangulatban és nevetéssel telt, így boldogan jelenthetjük ki, hogy egy újabb vidám Kolozsvári IKE alkalmat zártunk.