Felhívás – Németi Gabriella

Keresztyén Testvéreink!

 

A Zsoboki Református Egyházközség által működtetett Zsoboki Bethesda Gyermekotthon és Szórvány Iskolaközpont részéről hangzik el felétek a segélykérés.

Németi Gabriella 15 éves diákja a gyermekotthonnak, akinek életét súlyos betegség veszélyezteti. Az orvosok osteosarcomát diagnosztizáltak és jelenleg a kolozsvári Onkológiai Intézetben kezelik. A betegség súlyos volta rendkívüli kezelést és műtéti beavatkozást igényel, amit Kolozsváron nem tudnak elvégezni. A Szórvány Iskolaközpont vezetősége felvette a kapcsolatot a budapesti Semmelweis Gyermekortopédiai Klinikával, ahol folytatni tudnák a szakszerű kezelést. A műtétet egy szigorú szakkivizsgálás kell megelőzze, ahhoz, hogy valóban életmentő lehessen. Ez a kezelési folyamat azonban olyan anyagi megterheléssel jár, amit a Zsoboki Bethesda Gyermekotthon nem tud fedezni. Németi Gabriella teljesen árva, tehát ő sem támaszkodhat senki másra, csak a Ti segítségetekre. Kérünk, ne hagyjátok cserben Gabriellát.

A budapesti műtétre április 12-én kerül sor. Az előre látható költségek meghaladják az egy millió forintot. Nem nagy összeg, viszont sürgősen szükség van rá. Kérünk ezért, Testvéreink, hogy Húsvétra készülődvén, hordozzátok imádságaitokban Gabriellát, kérvén az Élet Urát, hogy szegény árva testvérünknek is adja meg a feltámadás örömét.

Adományaitokat az alábbi bankszámla számokra várjuk:

Nume beneficiar: Eparhia Reformata din Ardeal

Adresa beneficiar: Cluj – Napoca, str Ion I.C.Bratianu nr. 51-53

Nume banca: Banca Comerciala Romana  – Sucursal Cluj

Adresa: Cluj – Napoca str. Gheorghe Baritiu nr. 10-12.

Cod IBAN: RO66RNCB0106026604570001        RON

Cod IBAN: RO12RNCB0106026604570003        EUR

Cod SWIFT: RNCBROBUXXX

Kérjük feltüntetni: “Adomány Németi Gabriella részére”.


Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk!

Testvéri szeretettel,

                                               Kolozsvár, 2018.március 9.

 

                       Kató Béla                                                                   Kovács István

                         püspök                                                                      előadótanácsos