Egész napos online műsort közvetít az Agnus Rádió

24 órás online műsorszórást indított az Erdélyi Református Egyházkerület közösségi rádiója, az Agnus Rádió – jelentette be Szegedi Csaba projektmenedzser a rádió 13. születésnapja alkalmából rendezett nyílt napon. 

A hallgatóknak szánt születésnapi ajándék átadását másfél hónapos próbaadás előzte meg. 

Egész napos online műsort közvetít az Agnus Rádió

Az egész napos műsorszórásban változatos zenei összeállításokkal és rovatokkal szélesebb hallgatói réteget céloznak meg. 

A rádió szerkesztőségének nem titkolt szándéka a fiatalok megszólítása és bevonása, akik erőteljesebben vannak jelen a virtuális térben, illetve napi programjukba nehezen illeszkedik a kora reggeli és déli, földi sugárzású műsor. A rádió honlapjára kattintva viszont bárki, bármikor bekapcsolódhat az adásba. 

Egész napos online műsort közvetít az Agnus Rádió

A 24 órás online műsor több lehetőséget kínál, ugyanakkor több munkával és kihívással is jár. Ezért várják olyan önkéntesek jelentkezését, akik szívesen csatlakoznának a rádió lelkes csapatához és gazdagítani akarják a műsorkínálatot.