Goga Eliza csontvelő-átültetésére gyűjtenek az erdélyi gyülekezetek

A tizenhárom éves Goga Eliza csontvelő-átültetésére hirdetett gyűjtést az Erdélyi Református Egyházkerület.

A Kovács István diakóniai előadó-tanácsos által aláírt levélben a gyülekezetek segítségét kérik, hogy a kolozsvári Sigismund Toduță Zenei Főgimnázium VII. osztályos tanulójának a műtétje sikeres legyen. A levélben leírják, hogy a református vallástanár édesanya egy évre megszakította a munkaviszonyát, betegszabadságot vett ki, hogy kislánya mellett lehessen a nehéz időben, azonban a család anyagi lehetőségeit meghaladják a műtét költségei.

 

A felajánlásokat a következő bankszámlára lehet elküldeni:

 

BCR – Sucursala Cluj, str. Gh. Baritiu nr. 10-12

Beneficiar: Eparhia Reformata din Ardeal

            RO66RNCB0106026604570001 – RON

            RO12RNCB0106026604570003 – EUR

SWIFT: RNCBROBUXXX

„Donatie pentru Goga Eliza”