Csendes Napok a Református Diákotthonban

Két év kihagyás után szervezte meg újra a székelyudvarhelyi Református Diákotthon a Csendes Napokat március 10-12. között.

Veress Zsombor segesvári gyógyszerész Afrikai utazások címmel tartott bemutatót

Pénteken Demeter Adél-Hajnalka író, újságíró olvasott fel a novelláiból, interaktív foglalkozással egybekötve. Az esti áhítaton Juhász Zoltán hodgyai lelkipásztor hirdette Isten igéjét. Szombat délelőtt Dezső Tibor bögözi lelkipásztor előadását hallgatták a diákok A magyar nyelv címmel, majd délután Veress Zsombor segesvári gyógyszerész, világutazó tartott bemutatót Afrikai utazások címmel. Az esti áhítatot Kiss Albert homoródszentmártoni lelkipásztor tartotta. Vasárnap délelőtt Kászoni Szilárd agyagfalvi lelkipásztor hirdette Isten igéjét, majd ezt követően filmklubra került sor. A Csendes Napok keretén belül búcsúztak a végzősök a bentlakó diákoktól az immár hagyománnyá vált éjszakai megénekléssel.

Juhász Zoltán hodgyai lelkipásztor esti áhítata