Családi napot tartottak Nagyborosnyón

A kisgyerekeké volt a főszerep a június 17-i nagyborosnyói családi napon. A rendezvény istentisztelettel vette kezdetét, amelyen Szegedi László esperes, az Erdélyi Református Egyházkerület generális direktora hirdette az igét. Ezt követően a gyülekezet lelkipásztora egy-egy szál virágot és emléklapot adott át a megkeresztelt gyermekeknek és édesanyjuknak, a három évvel ezelőtt felállított életfára pedig felkerült az azóta megkeresztelt huszonöt kisgyermek neve.

Családi napot tartottak Nagyborosnyón

Az ünnepi alkalmon a gyülekezet köszönetét fejezte ki támogatóinak, az Erdélyi Református Egyházkerületnek és Kovászna Megye Tanácsának az előző években nyújtott segítségért. A Kovászna Megyei Tanács részéről Tamás Sándor elnök köszöntötte az ünneplőket, ezt követően pedig a sepsiszentgyörgyi Harmónia kamarakórus örvendeztette meg szolgálatával az egybegyűlteket. A családi nap ünnepi ebéddel és mulatsággal zárult a helyi kultúrotthonban, mintegy 200 gyülekezeti tag és vendég részvételével.

Németh Zoltán