Bibliakiállítás négy keréken

Kolozsvárra érkezik július 14-16-án a Diakónia Keresztyén Alapítvány görlitzi partnere által működtetett Mozgó Biblia. Az emeletes busz bibliakiállításnak és csoportos beszélgetéseknek ad helyet, és erdélyi körútja egyik állomásának Kolozsvárt választották. A kiállítást az említett dátumokon az Apafi Mihály Kollégium udvarán tekinthetik meg az érdeklődők. Az esemény partnere és szervezője a Diakónia Keresztyén Alapítvány kolozsvári fiókja.

A szervezők kérése, hogy csoportos látogatás esetén a résztvevők jelezzék előre a látogatás időpontját, és a csoportot legtöbb 24 főre tervezzék, mivel ennyien férnek be a buszba.

A projektről további információkat a http://www.bibelmobil.de/ oldalon találnak, de facebookon is be lehet jelentkezni az eseményre.

Bibliakiállítás négy keréken