Az Üzenet június 15-i számából

Strasbourgba került a Mikó-ügy – tudjuk meg a hírt az Üzenet június 15-i számából, amelyben a Kató Béla püspök által tartott sajtótájékoztatón elhangzottakról olvashatunk. 

Az Üzenet június 15-i számából

Figyelemfelkeltő címet visel a Keskeny út fesztiválmissziós csoportról készült írás: Drogról itt! A missziós munka elindulásának tíz éves évfordulóján Bardócz Csaba és Ruszka Sándor lelkipásztorokkal Berszán Réka beszélget.

Interaktív istentisztelet fiataloknak címet viseli Makkay József írása. A szerző a kolozsvári egyetemistákkal foglalkozó Dávid István FIKE-lelkipásztorról és az általa végzett munkáról ír.

Ugyancsak ifjúsági anyag olvasható a lap hatodik oldalán: Juhász Ábel a Függőleges Keresztyén Ifjúsági Konferenciáról számol be, Fábián Tibor pedig az ifjúsági misszióról osztja meg gondolatait az olvasókkal.

Az Üzenet június 15-i számából

A petrilla-lónyai generális vizitációról Kiss Gábor, a kolozsvár-belvárosi gyülekezet Györgyfalvi negyedi imaházának felavatásáról Somogyi Botond számol be.