Az Üzenet januári második számából

Az anyanyelv a legszebb dolog a világon – vallja Dézsi Zoltán, aki idén januártól két évig az egyházkerület ügyvezető főgondnoki tisztségét tölti be. A kétoldalas interjú során az olvasó több oldaláról is megismerheti egyházkerületünk új tisztségviselőjét.

Az Üzenet januári második számából

Isten lehajol hozzánk 2015-ben is – ez a címe Szép Eduárd címoldalas írásának, amelyben a szerző arról is beszél, hogy naponta meg kell állnunk, és fontosnak tartani nemcsak a munkát, hanem az Isten előtti csendességet is.

Miért nem járunk templomba? Olyan kérdés ez, amelyet számtalanszor teszünk fel magunknak, egymásnak. Erre próbál meg választ adni a címoldalon és a negyedik oldalon folytatódó írás, amelyet Székely Attila jegyez.

Veress László rövid jegyzetében az örömmel való szolgálásról ír.

Kolozsvár diakónusa címet viseli Vörös Évának az Agnus Rádióról szóló érdekes írása.

Lőrincz István a Barangolások bibliai tájakon című sorozatában a filadelfiai gyülekezetet mutatja be.