Álláshirdetés – főkönyvelő

Az Erdélyi Református Egyházkerület Igazgatótanácsa pályázatot hirdet a főkönyvelői állás betöltésére.

Feladatok:

  • számviteli-gazdasági ügyosztály koordinálása;
  • adóügyi bevallások, nyilatkozatok ellenőrzése, helyi adókkal kapcsolatos ügyintézés, ingatlanok esetében értékbecslések szükségességének a követése;
  • gazdasági és pénzügyi elemzések elvégzése;
  • külföldi és belföldi támogatások követése, ezek elszámolásának koordinálása;
  • banki ügyletek lebonyolítása, kapcsolattartás a bankokkal;
  • az intézményhez tartozó belső ügyosztályokkal, alegységekkel és kapcsolódó egyesületekkel, alapítványokkal való ügyintézés, ellenőrzés;
  • költségvetés és számadás előkészítése és követése;
  • éves vagyonleltár lebonyolításának és kiértékelésének a megszervezése.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • könyvelői tapasztalat,
  • 3 év szakmai tapasztalat,
  • munkatársak koordinálásában való jártasság,
  • adótörvény ismerete.

Előnyt jelent:

  • nonprofit szférában való jártasság,
  • finanszírozási pályázatok írásában, elszámolásában szerzett tapasztalat.

Az állás iránt érdeklődők november 25-ig jelentkezhetnek a titkarsag@reformatus.ro e-mail címen.