500 év hit és hűség

Úrvacsorával teszi ünnepélyesebbé a bonyhai nyílt családi napot július 8-án az Erdélyi Református Nőszövetség a reformáció 500 éves évfordulójának apropóján. Mint az eddigi években, idén is istentisztelettel kezdődik az együttlét 11 órától, az alkalmon Kató Béla, az Erdélyi Református Egyházkerület püspöke hirdeti az igét. A szervezők a család minden tagjára gondolva különböző foglalkozásokat szerveznek, gyerek- és ifjúsági sátor várja a fiatalokat, cserkészfoglalkozásokkal párhuzamosan pedig működni fog a férfi sátor, az imasátor és imaösvény, illetve az elmúlt évek egyik legsikeresebb foglalkozása is megjelenik a programban, a zsoltáréneklés a kastély udvarán.

500 év hit és hűség

A meghívó szerint a reformáció jegyében Bonyhán kerül sor a testvér nőszövetségek megerősítésére, illetve újabbak alakítására, ünnepélyes keretek között. A szervezők szerint így szeretnék erősebbre vonni a református női közösségek közötti kapcsolatot, szorgalmazni az egymásra való odafigyelést, az egymással való törődést, a szolgálat megerősítését. A program a szászcsávási kórus és ifjúsági zenekar előadásával zárul.

 

Letölthető dokumentumok: 

Meghívó

Program