4 napos terápiás programot hirdet a Bonus Pastor Alapítvány

A Bonus Pastor Alapítvány 2021. március 18-21. között 4 napos terápiás programot szervez férfi és női szenvedélybetegeknek és hozzátartozóknak Magyarózdon.

A program célja az absztinencia megkezdése, információszerzés a függőséggel kapcsolatban, terápiás terv elkészítése, önismeret. Ezeket a célokat csoportfoglalkozások, workshopok, személyes tanácsadás, igei csendességek valamint fölépült szenvedélybetegek élettörténeteinek meghallgatása által érik el. A csoportfoglalkozások segítenek a függőséggel való szembenézésben, az önismeretben. A workshopokon információkat lehet szerezni a függőségről, társfüggőségről, ill. segítséget nyújtanak a diagnózisalkotásban és egy terápiás terv elkészítésében.

A felvétel egy előzetes interjú alapján történik. Várják szeretettel a jelentkezéseket március 12-ig a 0265-254460-as telefonszámon.