Kirándulást ajándékozott a Mikulás Cófalván

A cófalvi gyermekek annyira jók voltak idén, hogy a Mikulás nem csak ajándékkal és virgáccsal lepte meg őket. Ahogy kifogyott a bakancsokból az édesség, máris elindulhattak a gyerekek a Vadászati Múzeumba, ahol a fél világ vadjaival ismerkedhettek meg. A legnagyobb sikere talán a virtuális vadászatnak lett. A célzás nem mindenkinek sikerült, de ez nem adott okot az elkeseredésre.

Kirándulást ajándékozott a Mikulás Cófalván

A múzeumból kilépve megjelent a Mikulás, aki rövid vallatás után úgy döntött, hogy a gyermekek megérdemelnek egy-egy szaloncukrot.

Kirándulást ajándékozott a Mikulás Cófalván

A kirándulás utolsó helyszíne Kálnok volt. A hó ugyan olvadt, nem csúszott eléggé, de a gyermeki lelemény megoldotta ezt a gondot is. A meglepetések még mindig nem fogytak el: kiderült, hogy Kálnokon kereste őket először a nagyszakállú, és ottfelejtett néhány apróságot.

Kirándulást ajándékozott a Mikulás Cófalván

Ezért éri meg egész évben jónak lenni! :)

Kirándulást ajándékozott a Mikulás Cófalván

Simon-Kató Barna lp.