Jobbágyfalvára látogatott Diószeg

A hétvégén Jobbágyfalvára látogatott Bihardiószeg küldöttsége: a partiumi református gyülekezet presbitériuma és kórusa egy tavalyi látogatást viszonzott.

Jobbágyfalvára látogatott Diószeg

Tavaly novemberben látogatott Bihardiószegre a jobbágyfalvi Nagy Ferenc Férfikar, ahol rövid, de tartalmas időtöltés közben fogalmazódott meg, hogy idén a diószegi vendéglátóik, a református egyházközség küldöttsége látogasson a Nyárádmentére. A szombaton érkező vendégek jól érezték magukat Tündér Ilona Völgyében, majd vasárnap Nyárádszeredába is ellátogattak, ahol megkoszorúzták Bocskai István fejedelem szobrát, megnézték a főtéri református templomot és az annak kertjében álló Csaba királyi és székely határőr szobrokat.


A cikk folytatása a Székelyhon portálon olvasható