Az Erdélyi Református Egyházkerület Iratterjesztésének ajánlata

Az Erdélyi Református Egyházkerület Iratterjesztésének ajánlataHézser Gábor – Újra szárnyra kapni

Interjúk és előadások a krízisről és a segítségnyújtásról

Marosvásárhely, 2013

A Mihály Emőke által összeállított kötet a válságba jutottakról és a segítés lehetőségeiről szól. Beszélgetések és előadások leírt, szerkesztett anyagát tartalmazza – de nemcsak az élő szó nyomai teszik izgalmassá, hanem az eredetiség, amellyel szerzője a divatosnak számító kérdésekről beszél. A kamaszkori lázadásról, a munkahelyi kiégésről, a férfi és nő különbözőségéről, a lélek és a test egészségéről, a depresszióról, az öngyilkosságról, a közösségi és orvosi segítségnyújtásról nem a népszerű lélektan közhelyeit találjuk a könyvben. Az életismeret, a bölcsesség és az empátia, ami a szaktudáshoz társul, teszi olvasmányossá és szerethetővé.

http://www.lectorkiado.ro/?page_id=70