Megosztható facebook fejléceken ismertetjük Kálvin életét és munkásságát

Megosztható facebook fejléceken ismertetjük Kálvin életét és munkásságát

Kálvinhoz kapcsolódó információkkal hívjuk fel a figyelmet arra, hogy idén van a Kálvin-évek utolsó éve. Az Erdélyi Református Egyházkerület facebookon megosztható és fejlécnek beállítható képeket készített, amelyeket le lehet tölteni oldalunkról. Nem titkolt célunk volt, hogy ezzel a facebook kampánnyal, azon túl, hogy Kálvin fontosságát a közösségi médiában is hangsúlyozzuk, az egyházkerület facebook oldalát is népszerűsítsük, újabb követőket szerezzünk. A kampány sikere abban is mérhető, hogy három nap alatt közel 250-el több követője lett oldalunknak. Továbbra is kérjük azokat, akik a honlapra látogatnak, hogy ezeket a fejléc képeket osszák meg, és hívják meg ismerőseiket is, hogy kövessék facebook oldalunkat

 

A képek jó minőségben letölthetőek innen is: 

Kálvin emlékévek banner általános

Kálvin emlékévek banner 1509

Kálvin emlékévek banner 1535

Kálvin emlékévek banner 1564