Versenyfelhívás – Magyar Református Kátéismereti Vetélkedő

Versenyfelhívás

 

A Heidelbergi Káté megjelenésének 450. évfordulóján és a hitvallás szövege új magyar fordításának megjelenése alkalmából a Generális Konvent meghirdeti a Kárpát-medencei egyházközségek, valamint református iskolák számára

 

a Magyar Református Kátéismereti Vetélkedőt

 

A református keresztyén hitünk alapjainak tudatosítása, önazonosságunk és összetartozásunk erősítése céljából meghirdetett Magyar Református Kátéismereti Vetélkedő megrendezésére 2 kategóriában, és 3-3 fordulóban kerül sor. A Vetélkedő lebonyolításának szakmai előkészítését az Erdélyi Református Pedagógiai Intézet végzi. A versenyfelhívás eljuttatására az egyházmegyékhez 2014. február 15-ig kerül sor.

 

A felhívás részleti az alábbi dokumentumban olvashatóak.