Nagyi Nóra szüleinek köszönete

Köszönet!

 

Alulírottak annak a Nagyi Nórának vagyunk a szülei, akinek az Amerikában végrehajtandó hátgerinc-műtétéhez kerület-szerte  számtalan gyülekezet és magánszemély adakozott.

Nagyi Nóra szüleinek köszöneteMost, egyelőre csak pár szóban mondunk köszönetet a beérkezett adományokért, és kérjük ugyanakkor a gondviselő Istent, hogy mind itt e földi életben-, mint pedig a nagy megmérettetésben emlékezzen meg az áldozatkész, segítő lelkek jóindulatáról és jótéteményüket jutalmazza meg gazdagon!

Később szeretnénk egy részletesebb köszönő-levéllel (fényképekkel) megkeresni minden egyes adakozót, amiben majd beszámolunk a fejleményekről is. Most azonban az előkészületekkel vagyunk elfoglalva, ugyanis február 28.-án indulunk az Államokba, és ha a jó Isten is úgy akarja, kislányunk március negyedikén át fog esni a műtéten.

Köszönünk minden áldozat-hozatalt és kérünk mindenkit: imádkozzanak kislányunkért, a műtét eredményességéért!

 

Tisztelettel és sok szeretettel, Györgyfalváról,

 

Nagyi Levente és Andrea