Szakiskolai oktatáshoz keres tanárokat a Kolozsvári Református Kollégium

Szakiskolai oktatáshoz keres tanárokat a Kolozsvári Református KollégiumAmint az már sokak tudomására jutott, a Kolozsvári Református Kollégium szeptembertől két szakiskolai osztályt indít négy profillal. Istentől kapott feladatunk, hogy felemeljük, tanítsuk és Isten közelbe hozzuk azokat a gyerekeket is, akiket jelenleg a rendszer megvet, lenéz, butának nevez. Mi hisszük, hogy ezek a gyerekek nem kevesebbek semmivel azoknál, akik orvosnak, papnak, ügyvédnek tanulnak, csak egyszerűen Istennek más területen van terve velük. Istentől kapott erővel szeretnénk megmutatni, hogy ezekből a gyerekekből nagyszerű szakembereket lehet nevelni, de ehhez NAGYSZERŰ TANÁROKAT, NEVELŐKET KERESÜNK. Szeretettel várjuk minden olyan mérnök és mester jelentkezését, akinek villanyszerelés, víz-gáz szerelés, szakácskodás és fodrászat terén valamilyen végzettsége van, tanítani szeretne és kész szívvel – lélekkel felkarolni ezt az igen nemes ügyet. Jelentkezni lehet a Farkas utca 16 szám alatt vagy a 0264430653-as telefonszámon.