Közös koncertet tartott a Kolozsvári Református Kollégium és az Ortodox Szeminárium énekkara – Galéria

Közös koncertet tartott a Kolozsvári Református Kollégium és az Ortodox Szeminárium énekkara - Galéria

Közös koncertet tartott december 18-án este a Kolozsvári Református Kollégium és az Ortodox Szeminárium énekkara a Farkas Utcai Református Templomban. A közös koncertek 1993-ig nyúlnak vissza, azóta minden évben megszervezik. Az eseményen mind az ortodox, mind a református egyház tisztségviselői jelen voltak, Andrei Andreicuț mitropolita és Kató Béla püspök is köszöntötte a karácsonyi koncertre egybegyűlteket. A Kolozsvári Református Kollégium kórusát dr. Székely Árpád karnagy, az Ortodox Szeminárium énekkarát dr. Petru Stanciu vezényelte.


Galériánk az Erdélyi Református Egyházkerület facebook oldalán is megtekinthető.

Fotó: Kiss Gábor