V. Adventi Szeretetvendégség

Adventi Szeretetvendégségre kerül sor immár ötödik alkalommal a Református Telefonos Szeretetszolgálat és a Dorcas Segélyszervezet közös szervezésében december 13-án, pénteken, 17 órától, a Bethlen Kata Diakóniai Központban (Ponorului u. 1.).

A három órás program keretén belül adventi gondolatokat, dallamokat hallhatnak, a jelenlevők közös vacsorában, ünnepi együttlétben vehetnek részt. A program keretében sor kerül áhítatra, hajléktalanok adventi műsorára, tombolára; az est során felolvas Kántor Melinda színművész, klasszikus zenét játszik Oláh Boglárka és Oláh Mátyás, végül pedig a nagyváradi Talentum együttes koncertjét hallhatják. A gyerekek számára gyerekfoglalkozást biztosítanak. A belépés díjtalan.

Szeretettel várnak mindenkit: kisnyugdíjast, magányost, nagycsaládost, városi elöljárót és közösségben ünnepelni vágyót! 

V. Adventi Szeretetvendégség